Naše rezervační pravidla

Vážení klienti,

Začátek školního roku je těžký pro všechny. U nás v Organic English se snažíme, aby návrat do přísného rozvrhu byl co nejméně stresující o co nejefektivnější.

Proto Vás žádáme, abyste věnovali pozornost našim rezervačním podmínkám, které Vám zajistí toho nejlepšího lektora pro vaše individuální potřeby.

Rezervační podmínky:

Jakmile se u nás zaregistrujete, ať už je to poprvé, nebo navazujete na předchozí studium, rádi bychom Vás požádali o uvedení data počátku Vámi požadovaných lekcí a o složení zálohy ve výši ceny jedné lekce. Tím si čas lekce zarezervujete.

Ve chvíli, kdy Vaše hodiny započnou, složená záloha poslouží k zaplacení první lekce. Pakliže lekce nezapočnou Vámi uvedeným datem, bude Vám účtován administrativní poplatek 300 Kč za každou lekci. Případný rozdíl Vám bude připsán na Váš účet.

Rodiny, které v době registrace neznají svůj rozvrh pro příští školní rok, žádáme o stejný poplatek a o potvrzení možného data první lekce a to do konce druhého školního týdne (06.09.2019).

Rodiny, které nezačínají s lekcemi na začátku školního roku, budou přijaty podle principu kdo dřív přijde, ten dřív mele. Naši lektoři učí pouze omezené množství hodin a od října může vyřízení žádostí trvat déle, nebo nemusí být vyřízeno vůbec, žádáme Vás proto o pochopení. Zavazujeme se, že uděláme vše co je v našich silách, abychom splnily všechny požadavky Vaší rodiny a pravidelně Vás informnovali během doby, kdy budeme Vašemu dítěti vybírat ideálního učitele.

Děkujeme za pochopení a oceňujeme Váš zájem učit Vaše děti angličtině organicky.

Vaše,

Organic English

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close